Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

Ķirurģijas Atbildes

Jūs varat uzdot jautājumu ārstam

 

Labdien! Man ir 22 gadi. Iesakiet, lūdzu, pie kāda ārsta man vērsties sakarā ar vēnu trombiem uz kājas? Šausmīgi izskatās un reizēm arī diezgan stipri arī sāp. Mammai arī tās ir. Iepriekš lietoju dažādas smēres (Troksevasin, Venoruton), bet neko daudz nepalīdz. Kā ārstēt, var būt operēt?

Atbild administratore Zita Gabruševa.

Ja Jums ir vēnu varikozā slimība, tad iesaku Jums vispirms griezties pie mums uz kāju vēnu doplerogrāfisku izmeklēšanu un pēc tam konsultēties ar mūsu ķirurgu par tālāko ārstēšanas taktiku. Jo ir daudz ārstēšanas metodes: no konservatīvām līdz operatīvām. Indikācijas ārstēšanai nosaka tikai ārsts-speciālists.

Manai problēmai (sakarā ar hemoroīdiem) varbūt būs nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Mans jautājums ir par anestēziju. Atzīšos, man ir kaut kāda psiholoģiska problēma (bailes), tomēr vēlos uzzināt kādi anestēzijas vai pretsāpju līdzekļi tiek pielietoti, ja nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās? Pašsaprotami, ka iepriekš man ir nepieciešama vizīte/konsultācija pie konkrēta speciālista, tāpēc interesē uzzināt cik maksā vizīte? Paldies!

Atbild dr. Sergejs Ļebedjkovs.

Pie operācijas sakarā ar hemoroīdiem pielieto spinālo anestēziju, bet ja pacients vēlās, var izmantot arī vispārējo narkozi. Atsāpināšanai pielieto nesteroīdos pretsāpju preparātus.

Pirmā vizīte pie proktologa maksā 10,0 lati.

Labdien! Man ir 22.gadi. Es kopš vasaras mokos ar savu vēderu. Tas izpaužas tā, ka man regulāri ir aizcietējumi. Ārsts tikai izraksta zālītes, uzliek mani uz diētas un viss. Nav bijusi neviena pārbaude tieši, kas izmeklētu zarnas. Aizsūtīja mani uz vēdera dobuma pārbaudi, bet tā jau neko neparādīja, jo neredz zarnas. Kad es guļu uz muguras, tad man uzspiežot uz vēdera, ir sāpes un ir sajūta, ka tur ir kaut kas ciets. Man interesē tas kā Jūs domājat, vai man vajag kādas pārbaudes? Un tas, kas labāk vajadzīgs tieši aizcietejuma gadījumā? Jo man nav mierīgs prāts par ārstēšanu. Jo no vasaras man absolūti nekas nav mainījies. Tad kad uzspiež uz vēdera guļus stāvoklī ir sāpes un arī tās nav mainījušās. Ceru uz drīzu atbildi! Jau iepriekš, paldies!

Atbild dr. Sergejs Ļebedjkovs.

Jūsu gadījumā ir ļoti svarīgi izslēgt mehānisku zarnu necaurlaidību, kas parasti ārstējas ķirurģiskā ceļā. Lai precizētu Jūsu diegnozi, jāuztaisa sekojošas izmeklēšanas: irigoskopiju, kolonoskopiju, koprogrammu. Visas nepieciešamās analīzes Jūs varat uztaisīt arī caur mūsu klīniku. Pēc izmeklēšanu rezultātiem būs nozīmēta attiecīga ārstēšana.

Куки