Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

Seksoloģijas Atbildes

Jūs varat uzdot jautājumu ārstam

 

Sakiet lūdzu, vai apgraizīšanas (cirkumcīzijas) operāciju var veikt arī ambulatori vietējā anestēzijā? Nevēlos tikt pakļauts centrālai anestēzijai tik sīkas operācijas dēļ!

Atbild dr. Arkadijs Menis.

Jā, šo manipulāciju var veikt ambulatori. Runājot par anestēziju, mūsu klīnikā izmanto vieglu intravenozo anestēziju, kad pacients uzreiz pēc madikamenta ievadīšanas pārtraukšanas pamostas  un jūtas labi.

Labdien! Man ir problēma, mīlējoties ar savu meiteni ar kuru jau draudzejos 1,5 gadu, es beidzu jau pēc kādām 3 min. Vai tas ir normāli? Ja ne tad kā to var ārstēt, vai var ko darīt paša spēkiem!? Un otrs jautājums man locekļa galviņas apakšdaļā ir tādas mazas baltas pumpiņas, viņas man pavisam netraucē, bet var būt tā ir kāda slimība? Un tā ir jārstē, šīs pumpiņas man gan ir jau kopš seniem laikiem! Jau iepriekš paldies par atbildēm!

Atbild dr. Arkadijs Meniss.

Par priekšalaicīgu ejakulāciju var runāt, ja sēklas noplūde notiek atrāk par 2 minūtēm pēc locekļa ievadīšanas makstī. Ir dažas iespējas dzimumaktu pagarināt. Par  tiem Jums var izstāstīt urologs pēc STS un citu iekaisumu izslēgšanas.

Uz otro jautājumu grūti atbildēt bez apskates, iespējamie varianti: kondilomas, ateromas, papillomas u.c.

Vīrietis - 31gads. Sveicināti! Mani moca tāda problēma, kā ļoti ātra sēklas noplūšana.Varētu teikt, ka pat priešlaicīga jo līdz ievadīšanai es pat netieku un arī erekcija nav nekāda dižā. Piebildīšu, ka patstāvīga draudzene man ir tikai apmēram kādu pusgadu. Pirms tam ir bijuši tikai gadījuma sakari vai arī vispār nekā, bet nu tad es vismaz varēju kādas minūtes 3-4 izturēt. Mīļie dakterīši, vai mani var glābt???

Atbild dr. Arkadijs Menis.

Seksuālā apmierinošana un laiks līdz ejakulācijai (vai spermas noplūšanai) katram vīrietim atšķiras un atkarīgs no partnieres, psihoemocionālā stāvokļa, seksuālo kontaktu biežumiem un citiem faktoriem.

Par priekšlaicīgu ejakulāciju jārunā, ja dzimumakta laiks ir mazāks par 2 minūtēm.

Viens no priekšlacīgas ejakulācijas iemesliem var būt STS (seksuāli-transmisīvas saslimšanas), kuras arī obligāti jāizslēgt.

Bet, ja jūs gribat pārbaudīties, rekomendēju griezties pie urologa-androloga. Palīdzet Jums noteikti var!

Куки