Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

Kuki

Sīkdatnes (angļu valodā cookies) ir nelielas teksta datnes, kas tiek pārsūtītas un saglabātas lietotāja datora cietajā diskā ar pārlūkprogrammas starpniecību, pieslēdzoties internetam. Sīkdatnes izmanto, lai savāktu un glabātu lietotāja datus pieslēguma laikā, sniedzot pieprasītos pakalpojumus. Izšķir pamata sīkdatnes un trešo personu sīkdatnes.

Pastāv vairāki sīkdatņu veidi:

  • Tehniskās sīkdatnes atvieglo lietotāju navigāciju un vairāku internetā piedāvāto opciju vai pakalpojumu izmantošanu, piemēram, uztur sesiju, atļauj piekļuvi noteiktām vietām tīmekļa vietnē, atvieglo pasūtījumu un pirkumu veikšanu, veidlapu aizpildīšanu, reģistrēšanos, paaugstina drošību, kā arī padara ērtāku funkcionalitāšu (videoieraksti, sociālie tīkli, utt.) izmantošanu.
  • Iestatījumu sīkdatnes ļauj lietotājiem piekļūt pakalpojumiem atbilstoši saviem iestatījumiem (valoda, pārlūkprogramma, konfigurācija, utt.).
  • Analītiskās sīkdatnes ļauj anonīmi analizēt interneta lietotāju paradumus un mērīt viņu aktivitāti, kā arī izstrādāt navigācijas profilus, lai uzlabotu tīmekļa vietnes.

Saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma (34/2002) 22. pantu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā mēs pieprasām Jūsu piekrišanu analītisko sīkdatņu izmantošanai. Tas tiek darīts mūsu pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai. Mēs izmantojam «Google Analytics», lai iegūtu anonīmu statistikas informāciju, piemēram, mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu. «Google Analytics» izmantoto sīkdatņu pārvaldīšanu reglamentē «Google Analytics» konfidencialitātes politika. Ja vēlaties, Jūs varat atspējot «Google Analytics» sīkdatnes.

Jūs vienmēr varat iespējot vai atspējot sīkdatnes sava datora pārlūkprogrammā.

Куки