Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

Konfidencialitāte Consilium Medicum  

Konfidencialitāte ir viens no galvenajiem Consilium Medicum darbības principiem. Mēs nekādos apstākļos nevienam nesniedzam informāciju par saviem pacientiem. Vēl jo vairāk, pacientu apmeklējumi notiek stingri noteiktos laikos un kabinetu izvietojums izslēdz pat nejaušu iespēju pacientiem satikties klīnikā. Ārsti pieņem tikai pēc iepriekšēja pieraksta un tikai noteiktā laikā, tāpēc jums nekad nenāksies gaidīt rindā.

 

Konfidencialitātes nodrošināšana šajā mājas lapā


Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu maksimālu šīs mājas lapas apmeklētāju konfidencialitāti.

 

  • Mēs nevācam informāciju par lietotājiem.
  • Ja jūs izmantojiet pakalpojumu “Jautājums – atbilde”, varat nenorādīt savu patieso vārdu un kontaktinformāciju. Ja jūs nevēlaties lai atbilde uz jūsu jautājumu būtu pieejama visiem mājas lapas apmeklētājiem, lūdzu norādiet to sava jautājuma tekstā. Publicējot atbildi uz jūsu jautājumu, mēs nenorādam ne jūsu e-pasta adresi, ne vārdu.
  • Aizpildot elektronisko veidlapu, jūs nosūtat informāciju par sevi Consilium Medicum reģistratūrai. Mēs nodrošinām šo datu konfidencialitāti tāpat kā jebkurai informācijai par visiem mūsu pacientiem.

 

Par sikdatnes

Sīkdatnes (angļu valodā cookies) ir nelielas teksta datnes, kas tiek pārsūtītas un saglabātas lietotāja datora cietajā diskā ar pārlūkprogrammas starpniecību, pieslēdzoties internetam. Sīkdatnes izmanto, lai savāktu un glabātu lietotāja datus pieslēguma laikā, sniedzot pieprasītos pakalpojumus. Izšķir pamata sīkdatnes un trešo personu sīkdatnes.

Pastāv vairāki sīkdatņu veidi:

  • Tehniskās sīkdatnes atvieglo lietotāju navigāciju un vairāku internetā piedāvāto opciju vai pakalpojumu izmantošanu, piemēram, uztur sesiju, atļauj piekļuvi noteiktām vietām tīmekļa vietnē, atvieglo pasūtījumu un pirkumu veikšanu, veidlapu aizpildīšanu, reģistrēšanos, paaugstina drošību, kā arī padara ērtāku funkcionalitāšu (videoieraksti, sociālie tīkli, utt.) izmantošanu.
  • Iestatījumu sīkdatnes ļauj lietotājiem piekļūt pakalpojumiem atbilstoši saviem iestatījumiem (valoda, pārlūkprogramma, konfigurācija, utt.).
  • Analītiskās sīkdatnes ļauj anonīmi analizēt interneta lietotāju paradumus un mērīt viņu aktivitāti, kā arī izstrādāt navigācijas profilus, lai uzlabotu tīmekļa vietnes.

Saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma (34/2002) 22. pantu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā mēs pieprasām Jūsu piekrišanu analītisko sīkdatņu izmantošanai. Tas tiek darīts mūsu pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai. Mēs izmantojam «Google Analytics», lai iegūtu anonīmu statistikas informāciju, piemēram, mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu. «Google Analytics» izmantoto sīkdatņu pārvaldīšanu reglamentē «Google Analytics» konfidencialitātes politika. Ja vēlaties, Jūs varat atspējot «Google Analytics» sīkdatnes.

Jūs vienmēr varat iespējot vai atspējot sīkdatnes sava datora pārlūkprogrammā.

Куки