Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

No endokrīnas sistēmas darbības ir atkarīgas vairākas organisma funkcijas, dažreiz arī garastāvoklis un miegs. Consilium Medicum speciālists ārsts Ingvars Rasa, viens no vadošiem endokrinologiem Latvijā, palīdzēs atrast sistēmas bojājumu un koriģet to ar pareiziem medikamentiem.

 

Ko ārstē Consilium Medicum


Endokrinologs nodarbojas ar šādu slimību diagnostiku un ārstēšanu:

 • I un II tipa cukura diebēts;
 • necukura diebēts
 • vairogdziedzera funkciju traucējumi (hipo- vai hipertireoidisms);
 • hipofīzes adenoma un funkciju traucējumi;
 • hirsutisms (liekais apmatojums sievietēm) un virilizācija;
 • ginekomastija viriešiem;
 • virsnieru funkciju traucējumi;
 • osteoporoze;
 • aptaukošanas (lipīdu maiņas traucējumi)

 

Kā ārstē Consilium Medicum


Endokrinoloģiskās problēmas skar gandrīz visas medicīnas nozares un cieši saistītas ar tādam speciālitātem, kā neiroloģija, gastroenteroloģija, ginekoloģija un citam. Tāpēc bieži pie endokrinologa cilveks griežas, kad slimība jau ir diagnosticēta pie ģimenes ārsta vai speciālista un pacientam ir nepieciešama plāna vizīte slimības kontrolei.

Bet, dažreiz simptomi, kas radās endokrīnas sistēmas darbības bojājuma rezultātā, ir nepareizi novērtēti un netiek ņemti vērā. Ja Jums ir sēkojoši simptomu kompleksi, tad griežaties pie endokrinologa.

 

Bērnu ārstēšana


Bērniem endokrinologs ir vajadzīgs, kad bērns atpaliek augšanā, dzīmuma attīstībā vai viņām ir cukura diabeta pazīmes.

Neārstēta hipotireoze bērniem var pievēst pie garīgas atpalīcības.

 

Kā pieteikt vizīti pie ārsta

 1. Pa telefonu (+371) 67 50 50 47; (+371) 29 804 940;
 2. Internetā (konfidenciāli);
 3. Sending letter by e-mail.

 

Kā sagatavoties vizītei pie ārsta

Ārstam būs nepieciešama informācija par agrākām slimībām, ārstēšanām slimnīcā, veiktiem izmeklējumiem. Ja Jūsu rīcībā ir jebkādi medicīniski dokumenti (izraksti no slimības vēstures u.c.), rentgenuzņēmumi un iepriekš veikto analīžu rezultāti, dodoties pie ārsta, paņemiet tos līdzi.

 

Svarīgi!

Saslimstība ar cukura diabētu ar katru gadu pieaug gan Latvijā gan pasaulē. Īpašī piaug II tipa cukura diabeta (9:10 no visiem cukura diabeta slimniekiem) pacientu skaits, kas saistīts ar populācijas novecošanos, lieka svara pieaugumu un mazkustīgo dzīves veidu. Cukura diabēts pasliktinā dzīves kvalitāti un var pievēst pie nāvejošām komplikācijām. Tāpēc ir tik svarīgi dzīvot aktīvi, regulāri nodarboties ar fizkultūru un nepārēst.

Esiet veseli!

Куки