Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

Katras sievietes laimīgas ģimenes dzīves pamatā ir viņas fiziskā veselība, kas ir atkarīga no tā, cik bieži viņa apmeklē savu ārstu. Consilium Medicum ginekoloģes Guļmira Van Lubeka un Nataļja Požiļenkova palīdzēs Jums ātri un efektīvi atbrīvoties no sieviešu veselības problēmām.

 

Ko ārstē Consilium Medicum ginekoloģes

Mūsu speciālisti nodarbojas ar:

 •  visu uroģenitālās sistēmas orgānu infekcijas un iekaisuma slimību ārstēšanu;
 •  individuālās kontracepcijas metodes piemeklēšanu;
 •  neauglības ārstēšanu un grūtniecības novērošanu;
 •  klimaktēriskā perioda problēmu risināšanu;
 •  mastopātijas diagnosticēšanu un ārstēšanu;
 •  agrīnu krūšu dziedzera onkosaslimšanu diagnostiku;
 •  seksuālo traucējumu kompleksu ārstēšanu;
 •  grūtniecības pārtraukšanu bez operācijas un bez sāpēm;
 •  ginekoloģisko slimību operatīvu ārstēšanu;
 •  dzemdes un piedekļu onkosaslimšanas diagnostiku. 
   

Kā ārstē Consilium Medicum

Consilium Medicum ginekoloģes piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu visa vecuma sievietēm, ieskaitot laboratorijas un ultraskaņas izmeklējumus, medikamentozas ārstēšanas metodes, kas ļauj saīsināt atveseļošanās laiku.

Ievērojama uzmanība tiek pievērsta endometriozes (hormonāla rakstura dzemdes un olnīcu saslimšanas) un uroģenitālās sistēmas orgānu infekcijas ārstēšanai. Ginekoloģe sniedz konsultācijas ģimenes plānošanas jautājumos, piemeklē kontracepcijas metodi un preparātus. Savukārt, ja iestājusies nevēlama grūtniecība, bez klasiskā aborta ir iespējamas arī alternatīvas, saudzējošas un mazāk traumatiskas metodes – vakuumaspirācija, grūtniecības pārtraukšana ar medikamentu izmantošanu u. c.

Sievietēm klimaktēriskajā periodā iespējams piemeklēt zāļu preparātus, kas novērš ar organisma novecošanas disfunkciju saistītos nepatīkamos efektus.

Turklāt mūsu ginekoloģes veic arī plastiskās operācijas – deflorāciju, dzimumlūpu samazināšanu, jaunavības plēves atjaunošanu, maksts plastiskās operācijas. Iespējamas arī onkoloģiskas operācijas.


 
Grūtniecība

Mūsu klīnikas pacientes var noslēgt līgumu ar ārsti par novērošanu grūtniecības laikā. Mūsu ārstes veic novērošanu, bakterioloģisku un ultrasonogrāfisku izmeklēšanu, sniedz ieteikumus visa pirmsdzemdību un pēcdzemdību perioda laikā. Ja Jūs vēlaties, ārste var būt Jums blakus arī visatbildīgākajā brīdī – dzemdībās. Pēc bērniņa nākšanas pasaulē pieredzējis pediatrs izstāstīs Jums par zīdaiņa kopšanas īpatnībām.

 

Kā pieteikt vizīti pie ārsta

 1. Pa telefonu (+371) 67 50 50 47; (+371) 29 804 940;
 2. Internetā (konfidenciāli);
 3. Sending letter by e-mail.

 
Svarīgi!

Katrai sievietei vismaz reizi pusgadā profilaktiskos nolūkos ir jāapmeklē ginekologs, jo slimības, pat nopietnākās, sākotnēji pārsvarā neizraisa nekādas sūdzības.

Куки