Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

LORs ir ausu-kakla-deguna ārsts, saukts arī par otolaringologu. LOR orgānu patoloģija var būt citu Jūsu organisma saslimšanu izpausme. Sekas var būt ļoti nopietnas, tādēļ speciālista palīdzību jāmeklē savlaicīgi. Consilium Medicum LOR nodaļā strādā ārste Jekaterina Kondratiško.


Ko ārstē Consilium Medicum

LORs nodarbojas ar šādu slimību diagnostiku un ārstēšanu:

 • akūti/hroniski rinīti (iesnas);
 • akūti/hroniski sinusīti (deguna blakusdobumu iekaisumi);
 • deguna dobuma un blakusdobumu polipoze (ar endoskopisko metodi);
 • tonsilīti (aukslēju mandeļu iekaisumi, ieskaitot angīnas), pielietojot mūsdienīgas metodes;
 • dzirdes traucējumi, troksnis ausīs;
 • ausu gliemežnīcu patoloģijas (auss gliemežnīcas plastika);
 • krākšana;
 • deguna starpsienas patoloģijas;
 • adenoīdi un adenoidīti (aizdegunes mandeļu palielināšanās un iekaisumi);
 • sejas sāpes (trijzaru nerva neiralģija u.c.);
 • asaru kanālu necaurlaidība.


Kā ārstē Consilium Medicum

Consilium Medicum otolaringologs veic pilnu ausu, kakla un deguna slimību ārstēšanu, izmantojot dažādas metodes – gan medikamentozas, gan ķirurģiskas. Katrs mūsu pacients tiek vispusīgi izmeklēts un saņem visefektīvāko individuāli piemeklēto ārstēšanu. Mūsdienīgas tehnoloģijas, materiāli un metodes samazina izmeklēšanas un ārstēšanas laiku, kā arī saīsina pēcoperācijas periodu.

Pirms operatīvas ārstēšanas nozīmēšanas LORs veic rūpīgu izmeklēšanu – vispusīgu LOR orgānu apskati, laboratorisku diagnostiku, datortomogrāfiju, kodolmagnētisko rezonansi un citas izmeklēšanas metodes. Nepieciešamības gadījumā tiek nozīmētas citu speciālistu konsultācijas. Tajā paša laikā pacients visu laiku atrodas viena ārsta uzraudzībā, kurš kontrolē viņa ārstēšanu kā ambulatorā, tā arī stacionārā posmā. Atrašanās laiks slimnīcā ir minimāls – 1-2 dienas. Arī pēcoperācijas periods, pateicoties saudzējošu metožu un mūsdienīgu materiālu pielietošanai, ir ļoti īss. Taču pat pēc izrakstīšanās no stacionāra Jūs vairākas nedēļas būsiet ārstējošā ārsta uzraudzībā.


Bērnu ārstēšana

Visvairāk izplatīta LOR problēma bērnu vecumā ir adenoīdi. Consilium Medicum otolaringologs nepieciešamības gadījumā veic adenoīdu ķirurģisku izņemšanu (indikācijas), ja konservatīvas ārstēšanas kursi nav efektīvi.

Hronisku tonsilītu ārstēšanai bērniem tiek pielietota krioterapija (ārstēšana ar aukstumu). Tā ir pilnīgi nesāpīga procedūra, kuru veic ambulatoros apstākļos un kas neaizņem daudz laika. Iespējama arī ķirurģiska ārstēšana vispārējā anestēzijā slimnīcas apstākļos. Vispārējā anestēzija samazina stresu bērnam un novērš negatīvu operācijas ietekmi uz bērna psihi.

Visas operācijas var veikt dienas stacionārā; tas nozīmē, ka bērns var doties mājās tajā pat dienā. Bez tam, māte vai tēvs visu laiku pirms un pēc operācijas var atrasties kopā ar savu bērnu.

 

Kā pieteikt vizīti pie ārsta

 1. Pa telefonu (+371) 67 50 50 47; (+371) 29 804 940;
 2. Internetā (konfidenciāli);
 3. Sending letter by e-mail.

 

Kā sagatavoties vizītei pie ārsta

Ārstam būs nepieciešama informācija par agrākām slimībām/operācijām/traumām. Ja Jūsu rīcībā ir jebkādi medicīniski dokumenti (izraksti no slimības vēstures u.c.), rentgenuzņēmumi un iepriekš veikto analīžu rezultāti, dodoties pie ārsta, paņemiet tos līdzi. Īpaši svarīgi tas ir attiecībā uz iepriekš pārciestām LOR orgānu slimībām, galvas un sejas traumām.

Netīriet ausis! Ja Jums ir izdalījumi no ausīm, ārstam nepieciešams noteikt to raksturu. Arī veseliem cilvēkiem nav ieteicams tīrīt ausis, jo tādejādi Jūs varat netīšām kaitēt savai veselībai.

 
Svarīgi!

Ņemiet vērā, ka LOR orgānu slimības var būt citu jūsu organisma saslimšanu izpausme. Piemēram, hroniskas iesnas un deguna polipoze var būt bronhiālās astmas izpausme, bet hronisks faringīts vai laringīts – kuņģa slimību izpausme. Sekas var būt ļoti nopietnas, tādēļ speciālista palīdzību jāmeklē savlaicīgi.

Esiet veseli!

Куки