Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

 

Uroloģija ir klīniskās medicīnas nozare, kas pēta urīnizvadsistēmas (vīriešiem arī dzimumorgānu sistēmas) orgānu slimības. Tā ir samērā delikāta joma, taču, neskatoties uz to, nevajadzētu patmīlības, kautrības, slinkuma vai baiļu dēļ ciest sāpes. Consilium Medicum urologi, Dr. Аrkādijs Меnis un Dr. Natalija Bozotova centīsies atrisināt jūsu problēmu ātri un efektīvi.

 

Ko ārstē Consilium Medicum urologi

Saskaņā ar Consilium Medicum nostāju attiecībā uz vīriešu ārstēšanu “androloģija ir medicīnas zinātnes nozare, kas nodarbojas ar vīriešu organisma, un pirmām kārtām, dzimumorgānu sistēmas, slimību izpēti un ārstēšanu”.

Mūsu ārsti nodarbojas ar:

  • prostatītu diagnostiku un ārstēšanu;
  • labdabīgas prostatas hiperplāzijas (adenomas) ārstēšanu;
  • āgrīnu prostatas vēža diagnostiku (biopsija sonogrāfijas kontrolē);
  • impotences un citu seksuālo disfunkciju ārstēšanu;
  • ķirurģisku fimozes un parafimozes ārstēšanu;
  • vīriešu sterilizāciju (vazektomija).

 

Kā ārstē Consilium Medicum

Klīnikas uroloģiskajā kabinetā strādā augsta profesionālā līmeņa speciālisti, kas pielieto mūsdienīgas diagnostikas un medikamentozās ārstēšanas metodes. Vairumā gadījumu tas ir pietiekami, lai slimība atkāptos. Galējas nepieciešamības gadījumā pieredzējis klīnikas urologs nosūtīs pacientu uz ķirurģisku ārstēšanu slimnīcā. Operācija tiek veikta maksimāli īsā laikā, un pēc tās nepieciešams īslaicīgs rehabilitācijas periods, jo mūsu ārsti pielieto mazinvazīvās endoskopiskās metodikas.

Mēs izmantojam mūsdienīgas iekaisumu slimību ārstēšanas metodes, proti, hroniska prostatīta un vīriešu neauglības diagnostiku un ārstēšanu. Sadarbībā ar Starptautisko zinātniski pētniecisko un ārstniecisko androloģijas un neoperatīvās uroloģijas centru «SANOS», Consilium Medicum pielieto jaunākos medicīnas tehnoloģijas sasniegumus, kas ļauj ar saudzējošām metodēm ārstēt prostatītu un ievērojami samazināt nevēlamo blakusparādību skaitu.

 

Kā pieteikt vizīti pie ārsta

  1. Pa telefonu (+371) 67 50 50 47; (+371) 29 804 940;
  2. Internetā (konfidenciāli);
  3. Sending letter by e-mail.

 

Svarīgi!

Arī katram vīrietim reizi gadā jāapmeklē andrologs, tāpat kā sievietēm – ginekologs. Ja jūs sajūtat sāpes dzimumorgānu apvidū un starpenē vai jums ir urinēšanas traucējumi, urīnā parādās asinis vai moka lēkmjveidīgas sāpes jostas daļā, jums noteikti jāgriežas pie urologa.

Куки