Jaunā adrese - RŪPNIECĪBAS 7

No 2013. gada 4. marta Consilium Medicum atrodas jaunās telpās - pēc adreses Rūpniecības iela 7, Rīga. Tas ir divu kvartālu attālumā no iepriekšējas atrašanās vietas (Antonijas 8, Rīga), un tādēļ mūsu klientiem nesagadās neērtības. Klienti savu auto var novietot tieši pie klīnikas uz RŪPNIECĪBAS ielas. Klīnikas jaunās telpas ir gaišas, plašas un ērtas. Mūsu klīnikas ārstu-speciālistu komanda ir palikusi tāda pati. Tūvākajā laikā mēs piesaistīsim speciālistus, lai veiksmīgi realizētu mūsu klientu vēlmes. Interneta mājas lapas jaunais dizains priecēs mūšu klientus. Telefoni iepriekšējie (+371) 67 50 50 47, mob. (+371) 29 804 940.

Lasīt tālāk: Jaunā adrese -...

10 gadu jubileja!

Mēs esam lepni būt viena no vadošajām privātklīnikām Latvijā. Uniklīnika turpina savu attīstību piedāvājot arvien jaunas ārstēšanās metodes un modernākās tehnoloģijas medicīnas nozarē.

Vairāk kā 40 Uniklīnikas ārstu rūpējas par katra pacienta veselību un dzīves kvalitātes uzlabošanu. Pirmajā vietā liekot ikviena pacienta vēlmes un vajadzības. Ikvienam no 45 000 Uniklīnikas klientiem ir veltīta īpaša uzmanība. Uniklīnika svin savu 10 gadu jubileju!. Pateicamies visiem saviem klientiem par uzticēšanos un dāvin 20% atlaidi vizītei pie mūsu speciālistiem. Visa veida sonogrāfijas izmeklējumiem pirmajiem 100 pacientiem novembrī Uniklīnika dāvina 15% atlaidi. Īpaši gaidīti ir mūsu mazie pacienti LOR, alergologa un pediatra vizītei 25% atlaide. Speciālais piedāvājums - atleide THD procedūrai 50%.

Pieraksts pa tālr. (+371) 67 50 50 47, vai elektroniski, aizpildot anketu. Mūsu darba laiks 9.00 - 20.00.

Labu veselību vēlot, ar cieņu Uniklīnikas valdes priekšsēdētājs dr. Dmitrijs Ivanovs-Loškanovs.

Plānveida operācijas.

Cienījamie mūsu mājas lapas apmeklētāji!

Sakarā ar esošo situāciju valsts medicīnas sektorā, „Uniklīnika" ievērojami paplašina plānveida operāciju apjomus uroloģijas, ginekoloģijas, abdominālās ķirurģijas, proktoloģijas, ortopēdijas, traumatoloģijas nozarēs, LOR-saslimšanu gadījumos.

Tādēļ esam piesaistījuši labākos Rīgas pilsētas speciālistus, tajā skaitā arī onkologus. Nākot pretī mūsu pacientiem, esam pacentušies izveidot cenas, kuras ir zemākas par valsts iestādēs piedāvātajām. Tāpat arī ir saglabājusies iespēja izmantot veselības apdrošināšanas polises.Vēlamies tāpat atzīmēt, ka arī pēc operācijas „Uniklīnikas" operējošais speciālists kontrolē pacienta veselības stāvokli līdz tas ir pilnībā atveseļojies.

Nav mazsvarīgi, ka pacients var iziet visus ārstēšanās etapus mūsu centrā, sākot no diagnostikas, beidzot ar ķirurģisko ārstēšanu un pēcoperācijas aprūpi (t.i. ambulatoro un stacionāro), kas ļauj maksimāli samazināt atrašanos stacionārā.

Ar operāciju sarakstu un cenām varat iepazīties šeit.

Augstākās kvalitātes iezmēklēšana tagad ir pieejama visiem!

Pirmo reizi Latvijā Uniklīnikā ir jauns ekspertu klases ultrasonogrāfijas aparāts ACCUVIX XQ. Tas ir jaunas paaudzes ultraskaņas skeners, kas ļauj izmeklēt vēdera dobuma orgānus, krūts dziedzeri, vairogdziedzeri, priekšdziedzeri, locītavas un mīkstus audus ar vislielāko izšķirtspēju, kā arī veikt Eho-kardiogrāfiskus izmeklējumus, veikt krāsainu doplerogrāfiju (galvas, kakla, ekstremitāšu asinsvadu izmeklēšanu). Visu veidu US-grāfiskās Izmēklēšanas veic savā jomā pieredzējošie speciālisti:

  • dr. Pēteris Līkums - viens no nedaudziem radioloģiem, kas veic US-gr. locītāvu izmeklēšanu,
  • dr. Jūris Ročans - speciālizējas uz asinsvadu doplerogrāfijas,
  • dr. Andris Norko - veic jebkuras izmēklēšanas vedera dobuma orgāniem un mīkstiem audiem,
  • dr. Viktorija Kremņova un dr. Guļmira Van Lubēka - ginekologi, kas veic krūšu dziedzeru izmeklēšanas, olvadu caurejamības pārbaudi, grūtniecības novērošanu un jaunveidojumu diagnostiku.

Mūsu klīnikā visi šie izmeklējumi ir pieejami visiem pacientiem BEZ ģimenes ārsta nosūtījuma, bet pēc iepriekšēja pieraksta. Jūs varāt pieteikties uz izmeklēšanu pa tālruni 67505047 vai pa e-pastu, aizpildot anketu mūsu mājas lapā.

Akcija!!! Lētas asins analīzes uz alerģiju.

Mūsu klīnikā ir unikāla iespēja veikt lētas asins analīzes alerģiju diagnostikai. Jūs varat izmantot šo iespēju pierakstoties uz konsultāciju pie alergologa Dr.med. Māra Bukovska. Pēc izvēles var veikt testu uz 30 pārtikas vai 30 inhalējamiem alergēniem. Izmaksas ir 2 - 5x zemākas nekā ar citām līdzīgām metodēm.

Pirmreiz Latvijā! „Uniklīnikā” jauns astmas diagnostikas un kontroles tests!

2-3 min. laikā iespējams diagnosticēt bronhiālo astmu vai notiekt tās aktivitāti!

Ja Jūs lietojat „hormonu" inhlatoru iespējams precīzi notiekt Jums individuāli nepieciešamo zāļu devu!

Izmeklēšana aizņem tikai dažas minūtes, nav saistīta ar invazīvām manipulācijām, t.i. nav saistīta ar nepatīkamām procedūrām. Testa rezultātus mēs iegūstam 2-3 minūšu laikā.

Metodes priekšrocība ir iespēja diagnosticēt bronhiālo astmu bērniem no 4 gadu vecuma, jo pielietojot citas metodes veiksmes gadījumā objektīvi precizēt astmas diagnozi var tikai no 6 gadu vecuma.

Lasīt tālāk: Pirmreiz Latvijā!...

Vinreizēja iespēja izārstēt alerģiju!

Alerģija pret mājas putekļiem, dzīvniekiem, ziedputekšņiem un pārtiku izpaužas ar astmu, iesnām, acu gļotādas iekaisumu un ādas izpausmēm. Ārstēšana ar medikamentiem ir efektīva, bet ar to nav iespējams panākt slimības izārstēšanu vai ilgstošu remisiju. Vienīgā iespēja panākt būtisku uzlabošanos ir alergēnu imūnterapija, tomēr tā nav iepējama visiem pacientiem. Ja jums ir atklāta alerģija pret mājas putekļu ērcītēm, šobrīd varam piedāvāt unikālu iespēju piedalīties bezmaksas alerģijas ārstēšanas programmā.

Lai noteiktu Jūsu noderību šai programmai, vispirms Jums jāveic ādas alerģiskās proves alerģijas veidu noteikšanai. Jūs varat pieteikties konsultācijai pa tālr. (+371) 67 50 50 47 pie Dr. M.Bukovska vai Dr.J.Kondratiško.

Ultrasonogrāfijas jaunums - elastogrāfija.

Pašlaik pasaulē arvien lielāku popularitāti iekaro jauna neinvazīva izmeklēšanas metode – elastogrāfija. Šī metode ir izstrādāta, pamatojoties uz mīksto audu ultrasonogrāfisko izmeklēšanu. Metodes galvenā priekšrocība – paaugstinātā jutība.

Metodes būtība īsumā ir tāda, ka audzēja audiem, salīdzinājumā ar veselajiem audiem, ir dažāds blīvums un elastība. Elastogrāfijas procesā uz audiem iedarbojas ar paaugstinātu spiedienu.

Neviendabīgie audu elementi, pateicoties to atšķirīgajam elastīgumam un blīvumam, saraujas atšķirīgi. Šādā veidā iespējams precīzāk noteikt ļaundabīgā audzēja formu un atklāt vēzi pat tā agrīnajās attīstības stadijās.

Elastogrāfiju ar panākumiem var pielietot piena dziedzeru (krūts), aknu vai prostatas vēža agrīno stadiju diagnostikā, kā arī – kardioloģijā, transplantoloģijā un plastiskajā ķirurģijā.

Akcija!!! Botulīna injekcijas daudz lētāk!

Ārstēšana ar Botulīnu (Dysport, Botox) ir efektīvi pielietojama mīmisko grumbu korekcijai, kā arī cīņā ar roku un padušu zonas hiperhidrozi (pastiprinātu svīšanu). Patreiz mūsu klīnikā notiek akcija, kas turpināsies līdz šī gada 20. decembrim. Procedūras izcenojums ir daudz lētāks, nekā līdz šim tika piedāvāts: visa seja - 120 Ls, paduses - 200 Ls. Steidzieties izmantot mūsu piedāvājumu!!!

Efekts pēc Botulīna ilgst no 6 līdz 8 mēnešiem. Ārstējot mīmiskās grumbas rezultāts ir vērojams jau nākošajā dienā. Šī ārstēšanā ir lieliska profilakse pret sejas ādas novecošanu.
Ārstejot hiperhidrozi, šī preparāta injekcijas pārtrauc pastiprinātas svīšanas mehānisma apburto loku.

Tādēļ Jums nepieciešams vienkārši zvanīt pa tālruni (+371) 67 50 50 47 un pierakstīties uz konsultāciju pie dermatologa.

Pienāca laiks vakcinēties pret gripu!

Gripa ir ļoti lipīga vīrusu infekcija ar īsu inkubācijas periodu. Vidēji 2 dienu laikā attīstās slimībai raksturīgie simptomi: pēkšņs sāķums ar vispārējo nespēku, sāpēm muskuļos un locītavās, galvassāpem, paaugstinātu ķermeņa temperatūru līdz 38-39 grādiem un stipru klepu. Saslimšanu parasti izraisa A, B un retāk C gripas vīrusi, kas izplatās rudens-ziemas periodā.

Ar gripu saslimt 1 no katriem 10 pieaugušiem un 1 no katriem 3 bērniem. Gripas epidēmijas atkārtojas ik pēc 1-2 gadiem, bet ik pēc 10-30 gadiem rodas gripas pandēmijas, ko izraisa gripas A vīruss. Mutāciju rezultātā gripas vīruss kļūst nekontrolējams un izplatās ar milzīgu ātrumu prasot miljoniem cilvēku dzīvības.

Gripas epidēmijas laikā katru gadu saslimst 20-50% iedzīvotāju. Tā ik gadu skar 100 miljonus cilvēku Eiropā, Japānā un ASV.

Lasīt tālāk: Pienāca laiks...

Vai Jūs ciešat no alerģijas pret pļavas zāļu ziedputekšņiem?

"UniKLĪNIKA" aicina no 18 līdz 65 gadus vecus pacientus, kuri cieš no graudzāļu putekšņu izraisīta alerģiska siena drudža, piedalīties jaunā hiposensibilizācijas pētījumā. Šīs hiposensibilizācijas metodes jaunā īpatnība ir iekšķīgi lietojamu graudzāļu putekšņus saturošu kapsulu lietošana. Pastāv uzskats, ka šāds terapijas veids, salīdzinot ar preparāta lietošanu zem mēles, retāk izraisa nevēlamas blakusparadības un, salīdzinot ar terapiju ar injicējamiem preparātiem, aizņem mazāk laika. Pētījuma mērķis ir vājināt siena drudža simptomus, pirms pļavas zāļu ziedputekšņu sezonas, kā arī tās laikā lietojot pļavas zāļu ziedputekšņus saturošas kapsulas.

Līdztekus pretalerģijas zālēm pētījuma dalībnieki saņems finansiālu kompensāciju, kas ietvers transporta izdevumu apmaksu.

Pētījums ir sācies 2007. gada novembrī un ilgs līdz 2008. gada septembra sākumam/vidum. Ja menētais Jūs interesē, Jūs pa tālr. +371 6 7 50 50 47 varat sazināties ar dr. J.Kondratiško vai dr. M.Bukovski.

Lasīt tālāk: Vai Jūs ciešat no...

Anālā inkontinence (fekāliju nesaturēšana).

Šobrīd Pasaulē no fekāliju nesaturēšanas cieš 10-17% iedzīvotāju. 60% gadījumu ir iespējams izvairīties no operatīvas ārstēšanas un slimnieka stāvokli var atvieglot ar diētu, medikamentiem, ārstniecisku vingrošanu, fizioterapīju. Tajā pat laikā indikācijas operācijai var būt pareizi noteiktas tikai pēc slimnieka pilnas izmeklēšanas ar jaunākajām diagnostikas metodēm.

Uniklīnikas speciālisti sniedz konsultācijas, veic izmeklēšanu ar jaunāku aparatūru un nozīmē ārstēšanas kursu, kas atbilst konkrētai slimības formai, ņemot vērā šobrīd pieņemtas starptautiskos standartus.

Куки