Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

Оранжевое - номер телефона.

Оранжевое - содержимое табов.

1
Mēs esam pieredzējuši speciālisti
Mūsu klīnikā strādā vairāk kā 20 dažādi speciālisti. Atnākot pie mums jūs uzticat savu veselību speciālistam ar ilggadēju pieredzi savā profesijā, kuriem ir zinātniski grādi un ir liela autoritāte kolēģu un pacientu vidū.
1
2
Mēs esam pieejami
Lai pierakstītos pie speciālista mūsu klīnikā jums nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Atkarībā no Jūsu sūdzībām kompetentās administratores palīdzēs Jums ar speciālista-ārsta izvēli.
2
3
Mēs taupam Jūsu laiku
Jums nebūs jāgaida rindā pie speciālista vai uz kādu procedūru. Organizēsim darbu tā lai katram pacientam individuāli būtu pietiekami daudz laika aprunāties ar ārstu – speciālistu.
3
4
Mēs – viena komanda
Sarežģītās situācijās ārsts sasauc konsīliju, kur piedalās pārējie kolēģi. Ja ir nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, mūsu speciālisti sagatavos Jūs,veiks visu nepieciešamo operācijai un aprūpei pēc operācijas.
4
5
Mēs esam blakus
Mūsu klīnika atrodas prestižajā Rīgas jūgendstila rajonā. Neskatoties ka esam vēsturiskajā centrā, Jūs vienmēr atradīsiet vietu kur novietot auto vai ērti nokļūsiet pie mums ar sabiedrisko transportu.
Adiks Joffe
Adiks Joffe
Neirologs/Internists
Ingvars Rasa
Ingvars Rasa
Endokrinologs/Internists
Maris Bukovskis
Maris Bukovskis
Alergologs/Pneimonologs/Internists
Jeļena Derova
Jeļena Derova
Gastroenterologs/Internists
Vladimirs Lavrentjevs
Vladimirs Lavrentjevs
Reimatologs/Internists
Arkadijs Meniss
Arkadijs Meniss
Urologs/Ķirurgs
Sergejs Ļebedkovs
Sergejs Ļebedkovs
Proktologs/Ķirurgs
Darja Soldatenkova
Darja Soldatenkova
Proktologs/Ķirurgs
Igors Troickis
Igors Troickis
Proktologs/Ķirurgs
Inara Muravjova
Inara Muravjova
Dermatovenerologs
Guļmira Van Lubēka
Guļmira Van Lubēka
Ginekologs/Ķirurgs
Nataļja Požiļenkova
Nataļja Požiļenkova
Ginekologs
Ēlina Neilande
Ēlina Neilande
USG speciālists
Andris Norko
Andris Norko
USG speciālists
Jekaterina Kondratiško
Jekaterina Kondratiško
LOR/Ķirurgs
Larisa Pavlova
Larisa Pavlova
Narkologs
Vaļentina Sitkare
Vaļentina Sitkare
Pediatrs
Ilona Štriha
Ilona Štriha
Oftalmologs
Gints Polis
Gints Polis
Psihiatrs
Raita Eglīte
Raita Eglīte
Galvenā administratore
Irina Kotova
Irina Kotova
Galvenā medicīnas māsa
Jeļena Freimane
Jeļena Freimane
Medicīnas māsa
Ieviņa Bukovska
Ieviņa Bukovska
Medicīnas māsa

Kopš 2004.gada 1.septembrī darbu sākusi jauna medicīnas centra UniKLINIKA mājas lapa - www.uniklinika.lv. Tās izstrāde ilga dažus mēnešus. Salīdzinot ar iepriekšējo variantu, informācijas apjoms pieaudzis trīs reizes. Galvenā atšķirība – mājas lapa ir "atdzīvojusies" un kļuvusi pilnībā interaktīva.

"Mūsu klīnika vienmēr centusies būt līdere medicīnas jomā. Bez profesionālas pieejas problēmu risināšanā tas nozīmē arī īpašu attieksmi pret cilvēkiem. Faktiski jaunā mājas lapa ir izveidota tā, lai nodrošinātu interesentiem visu nepieciešamo informāciju vienā vietā, apkopotā un saprotamā veidā, - uzskata UniKLINIKA direktors, ārsts Dmitrijs Ivanovs-Loškanovs. – Mēs vēlējamies izveidot mājas lapu interesantu ne tikai cilvēkiem, kas meklē medicīnisko palīdzību, bet arī plašam Interneta lietotāju lokam. Man liekas, mums tas ir izdevies".

Projekta vadītājs Anatolijs Golubovs atzina, ka lapas izstrādes process bija ļoti sarežģīts: "Koncepcija un tehniskais risinājums nenāca viegli, taču tagad es esmu pilnīgi pārliecināts, ka tas bija visu pūļu vērts. Tas ir labākais projekts mūsu valstī šajā nozarē". Pēc web studijas Nova Media direktora Konstantīna Rukina vārdiem šīs mājas lapas izstrādē izmantotas jaunākās tehnoloģijas.

Tagad tā ir ne tikai "firmas vizītkarte" Internetā, bet regulāri aktualizēta mājas lapa, kas ļauj katram tās apmeklētājam izmantot unikālus pakalpojumus: uzdot ārstam jautājumu un saņemt atbildi, saņemt izsmeļošu informāciju par izplatītākajām slimībām, uzzināt par jaunumiem klīnikā un medicīnā, un pat noteikt sev diagnozi.

"Protams online diagnozi nevajag uztvert pārāk nopietni. Tā drīzāk ir sava veida tests, kas ļauj jums noteikt virzienu, kādā meklējams jūsu veselības problēmas risinājums. Tas ir Latvijā unikāls pakalpojums, taču pagaidām tas nespēj aizvietot vizīti un personīgu saskarsmi ar ārstu.

Ar UniKLINIKA ārstiem jūs, tāpat kā agrāk, varēsiet sazināties izmantojot online reģistrāciju. Pirms klīnikas apmeklējuma pacients var saņemt izsmeļošu informāciju par konkrētas slimības ārstēšanas metodēm UniKLINIKĀ un citas noderīgas rekomendācijas.

Esiet veseli!

Куки