Переключатель языков

Заполнитель - пара к поиску

Верхний Слайдер

Оранжевое - номер телефона.

Оранжевое - содержимое табов.

1
Mēs esam pieredzējuši speciālisti
Mūsu klīnikā strādā vairāk kā 20 dažādi speciālisti. Atnākot pie mums jūs uzticat savu veselību speciālistam ar ilggadēju pieredzi savā profesijā, kuriem ir zinātniski grādi un ir liela autoritāte kolēģu un pacientu vidū.
1
2
Mēs esam pieejami
Lai pierakstītos pie speciālista mūsu klīnikā jums nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Atkarībā no Jūsu sūdzībām kompetentās administratores palīdzēs Jums ar speciālista-ārsta izvēli.
2
3
Mēs taupam Jūsu laiku
Jums nebūs jāgaida rindā pie speciālista vai uz kādu procedūru. Organizēsim darbu tā lai katram pacientam individuāli būtu pietiekami daudz laika aprunāties ar ārstu – speciālistu.
3
4
Mēs – viena komanda
Sarežģītās situācijās ārsts sasauc konsīliju, kur piedalās pārējie kolēģi. Ja ir nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, mūsu speciālisti sagatavos Jūs,veiks visu nepieciešamo operācijai un aprūpei pēc operācijas.
4
5
Mēs esam blakus
Mūsu klīnika atrodas prestižajā Rīgas jūgendstila rajonā. Neskatoties ka esam vēsturiskajā centrā, Jūs vienmēr atradīsiet vietu kur novietot auto vai ērti nokļūsiet pie mums ar sabiedrisko transportu.
Adiks Joffe
Adiks Joffe
Neirologs/Internists
Ingvars Rasa
Ingvars Rasa
Endokrinologs/Internists
Maris Bukovskis
Maris Bukovskis
Alergologs/Pneimonologs/Internists
Jeļena Derova
Jeļena Derova
Gastroenterologs/Internists
Vladimirs Lavrentjevs
Vladimirs Lavrentjevs
Reimatologs/Internists
Arkadijs Meniss
Arkadijs Meniss
Urologs/Ķirurgs
Sergejs Ļebedkovs
Sergejs Ļebedkovs
Proktologs/Ķirurgs
Darja Soldatenkova
Darja Soldatenkova
Proktologs/Ķirurgs
Igors Troickis
Igors Troickis
Proktologs/Ķirurgs
Inara Muravjova
Inara Muravjova
Dermatovenerologs
Guļmira Van Lubēka
Guļmira Van Lubēka
Ginekologs/Ķirurgs
Nataļja Požiļenkova
Nataļja Požiļenkova
Ginekologs
Ēlina Neilande
Ēlina Neilande
USG speciālists
Andris Norko
Andris Norko
USG speciālists
Jekaterina Kondratiško
Jekaterina Kondratiško
LOR/Ķirurgs
Larisa Pavlova
Larisa Pavlova
Narkologs
Vaļentina Sitkare
Vaļentina Sitkare
Pediatrs
Ilona Štriha
Ilona Štriha
Oftalmologs
Gints Polis
Gints Polis
Psihiatrs
Raita Eglīte
Raita Eglīte
Galvenā administratore
Irina Kotova
Irina Kotova
Galvenā medicīnas māsa
Jeļena Freimane
Jeļena Freimane
Medicīnas māsa
Ieviņa Bukovska
Ieviņa Bukovska
Medicīnas māsa

2-3 min. laikā iespējams diagnosticēt bronhiālo astmu vai notiekt tās aktivitāti!

Ja Jūs lietojat „hormonu" inhlatoru iespējams precīzi notiekt Jums individuāli nepieciešamo zāļu devu!

Izmeklēšana aizņem tikai dažas minūtes, nav saistīta ar invazīvām manipulācijām, t.i. nav saistīta ar nepatīkamām procedūrām. Testa rezultātus mēs iegūstam 2-3 minūšu laikā.

Metodes priekšrocība ir iespēja diagnosticēt bronhiālo astmu bērniem no 4 gadu vecuma, jo pielietojot citas metodes veiksmes gadījumā objektīvi precizēt astmas diagnozi var tikai no 6 gadu vecuma.

Metode ir nozīmīga:

  1. bronhiālās astmas tajā skaitā slēptas klīniski vēl neizpaudušās astmas diagnostikai, tajā skaitā arī „klepojošiem" bērniem,
  2. klepus cēloņu diagnostikai,
  3. inhalējamo kortikosteroīdu jeb „hormonu" devas precizēšanai.

Bronhiālā astma ir viena no izplatītākām hroniskām elpceļu slimībām pasaulē. Arī Latvijā līdz 5% no visiem iedzīvotājiem slimo ar bronhiālo astmu.

Vēsturiski par astmu radies priekšstats kā par smagu un neārstējamu slimību, kas lielākoties saglabājies kopš tiem laikiem, kad nebija pieejama efektīva ārstēšana. Astmas ārstēšana šobrīd balstās uz divām gavenām zāļu grupām – bronhu paplašinātājiem un pretiekaisuma līdzekļiem jeb glikokortikoīdiem.

Lietojot tikai bronhu paplašinošos inhalatorus iekaisuma aktivitāte elpceļos pakāpeniski pieaug un šie medikamenti palīdz arvien mazāk. Tieši inhalējamo glikokortikoīdu jeb tautas valodā „hormonu" parādīšanās nodrošināja lielus panākumus astmas ārstēšanā, nomācot alerģiskā iekaisuma aktivitāti un tādā veidā novēršot astmas simptomus, uzlabojot plaušu funkciju un mazinot atkarību no bronhu paplašinošiem medikamentiem.

Astmas slimniekiem, kuri agrāk uzliesmojumus bija spiesti ārstēt slimnīcā, iespējams panākt labu slimības kontroli, bez astmas lēkmēm, nakts pamošanās, fiziskās aktivitātes ierobežojumiem. Ir izpētīts, ka katrs gada laikā izlietotais inhalējamo kortikosteroīdu inhalators samazina risku nomirt astmas uzliesmojuma laikā aptuveni par 25%.

Pēc Globālām astmas ārstēšanas vadlīnijām (Global Initiative for Asthma) būtiski ir sasniegt stāvokli, kad pacientam nav astmas simptomu, nav traucēts naktsmiers, nav ierobežota ikdienas dzīve un fiziskā aktivitāte, panākot to bez būtiskām blaknēm no lietotiem medikamentiem. Svarīga ir precīza zāļu deva, kas pietiekama, lai nodrošinātu ārstniecisko efektu un novērstu iespējamos blakusefektus.

Svarīgākais faktors šajā aspektā ir iekaisuma aktivitātes novērtēšana. Šobrīd SMC „Uniklīnika" pieejama jauna alerģiskā iekaisuma aktivitātes kontroles metode, kuras būtība ir slāpekļa monoksīda (NO) noteikšana izelpas gaisā. Jo augstāk šīs gāzes koncentrācija, jo aktīvāks iekaisums, izteiktāki simptomi un nepieciešama intensīvāka ārstēšana.

Izmeklēšana tiek izdarīta ar jaunu starptautiski sertificētu aparatūru NIOX MINO.

Куки